Close

Компліменти дівчині в прозі, українською мовою

Ми підготували для вас зворушливі Компліменти дівчині в прозі, українською мовою. Використовуйте їх в готовому вигляді, або складіть на їх основі власне.

Я справжній везунчик, адже мені пощастило зустріти саме тебе! Ти у мене сама красива і мила на світі!

Ти знаєш якийсь секрет краси, адже, як пояснити твою чудову привабливість?сімпатяшка

Ти хоч і тендітна дівчина, але швидко відправиш в нокаут своїм поглядом.

Ти точнісінько схожа на свою чарівну маму!

Як у тебе вийшло так чудово (смачно, дивно) приготувати це блюдо? Продовжуй в тому ж дусі.

Ти немов зірочка з неба, настільки прекрасна!

Моє сонечко, ти найдорожче, що у мене є. Ти даруєш мені тепло, надію і любов. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Кожен день, проведений з тобою для мене нагорода. Ти гідна тільки захоплення і найтепліших компліментів. Мені казково пощастило, що доля подарувала тебе. Нехай життя твоє тече, як повна ріка, не знаючи на шляху перешкод, нехай стороною обходять тебе всі печалі і тривоги. Нехай твої милі очі завжди сяють радістю, і не знають, що таке сльози.

Мені так подобаються твої веснянки. На тобі вони виглядають так мило.

Мила! Твої незвичайні очі сяють яскравіше незбагненних далеких зірок, прекрасних і піднесених, будячи сліпучу пристрасть і надихаючу ніжність. Де б я не був, їх чудовий світ веде мене до тебе, примушуючи забувати про все, крім любові!

Намагаюся зосередитися і працювати. Не виходить, всі думки про тебе і зовсім не робочі.

Ти чудово справляєшся зі всіма труднощами.

Ти гарна, як ангел!

З тобою мені завжди комфортно, а без тебе самотньо.

Твоя усмішка дає впевненість неможливі для мене речі зробити можливими.

Мила, добра, ніжна і найкраща дівчина на світі, я так радий, що ти у мене є. Про таку дівчину можна тільки мріяти. Зустрівши тебе, я зрозумів, що ти моя друга половинка. Я зроблю все, кохана, лише б ти була щаслива. Я обожнюю тебе, дихаю й живу тобою, моя принадність. Твоя посмішка дарує мені тепло, твої поцілунки приворожують мене. Ти гідна тільки захоплення, моя принцеса. Дай Бог тобі у всім удачі і благополуччя. Нехай заповітна мрія обов’язково збудеться, а моя любов завжди оберігає тебе.

Досі не віриться, що я зустрів таку чудову дівчину!

Мені дуже подобається, як ти хлопаєш віями! Вони в тебе такі пухнасті!

Твоя краса мене надихає на добрі вчинки!

О боже, я тону, тону в цих бездонних очах! І не треба мене рятувати, мені тут дуже подобається!

Як у тебе, виходить, мати такі гарні волосся, щоб виглядати так чудово?

Сонечко, твоя усмішка здатна зігріти і надихнути ціле місто. Твої очі подібні чудесним зірок. Твій характер прекрасний. Ти — моя заповітна любов і втілення найкращих мрій.

Краса врятує світ, які старі, але милозвучные слова. Мені здається, що це ставиться до тебе, моя прекрасна принцеса. Ти сама добра, найніжніша, найгарніша дівчина на світі. В тобі все моє щастя. Я люблю тебе з кожним днем все сильніше. Ти мій ангел, моя мрія. Коли я з тобою, час пролітає миттєво, а коли ми в розлуці, час ледве-ледве тягнеться. Мені залишається тільки сумувати за тобою, і з нетерпінням чекати. Моя любов до тебе не має меж, ти – мій ідеал, моя мрія.