Close

Компліменти дівчині в прозі, українською мовою

Ми підготували для вас зворушливі Компліменти дівчині в прозі, українською мовою. Використовуйте їх в готовому вигляді, або складіть на їх основі власне.

Мені подобається твоя позитивна харизма.

Мені соромно стояти поруч з тобою, адже я блекну в порівнянні з твоєю красою!

Як багато дівчат хороших, але ти не просто гарна – ти прекрасна!

Спасибі тобі за все, що ти робиш для мене. Я вдячний тобі за те, що ти поруч зі мною, незважаючи на те, що я буваю грубий з тобою.

Краса супроводжує тебе в усьому: і в зовнішності, і в рисах характеру і у вчинках!

Іноді мені не вистачає сміливості висловити все, що крутиться в моїй голові, коли я на тебе дивлюся! Ти зразок жіночності і нежносАнгельски мила і чертовски красива, чарівна і ніжна, пристрасна й граціозна, прекрасна і чудова, примхлива й норовлива, яскрава і весела, скромна і дивовижна, щира і добра, прониклива і горда, смілива і впевнена, обережна і цілеспрямована, ти особлива, різнобічна, але, головне, що ти справжня і цим ти прекрасна!

Навіть тюльпани в саду або троянди в парку не будуть краще твоїх губ і ніжних слів.

Твої очі виглядають немов зірки в нічній імлі!

Кохана! Ти сліпуче свіжа, як морозний зимовий ранок, чудово ніжна, як ласкавий весняний вітерець, прекрасна, як хвилюючий захід сонця над бурхливим осіннім морем. Думки про тебе зігрівають моє серце сильніше, ніж полуденне сонце самого жаркого літа!

Ти — сама стрункість! І цей костюм як не можна краще підкреслює це!

Навіть не уявляєш, яка гордість мене бере, коли інші чоловіки обертаються в твій слід!

Будь ласка, скажи мені, що я зможу милуватися твоєю красою вічно!

Знаєш, що мені найбільше подобається в тобі? Твій інтелект, вміння зрозуміти чоловіка також здатність підтримувати і вести приємну бесіду.

Знаєш в чому твоя особливість? Навіть стаючи старше ти не втрачаєш своєї краси. Вона стає особливою, жіночною. (Рекомендуємо дізнатися, що чоловіки думають про справжньої жіночності).

Твій образ настільки незрівнянний, що його можна назвати божественним.

Навіть Афродита — бліда копія твоєї краси.

Ти легка, як весняний ранковий вітерець.

Ти справжній джерело доброти, щастя і радості!

Мені пощастило знайти скарб, про який все життя мріяв. Я зрозумів це при вигляді тебе.

Твої пальці дуже ніжні. Коли ти торкаєшся до мене, вся біль іде.

Переді мною все, про що я мріяв!

Як дівчатам подобається постійно носити персні на пальцях, сережки у вухах і підвіски на шиї, так і мені просто необхідно перебувати поруч з тобою.

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає у світі дівчини, прекрасніше, ніж ти!