Close

Побажання в дорогу в прозі, українською мовою

Ми підготували для вас зворушливі Побажання в дорогу в прозі, українською мовою. Використовуйте їх в готовому вигляді, або складіть на їх основі власне.

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Будь щасливий!

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Нехай дорога підносить лише приємні сюрпризи.

Бажаю рівного шляху і добрих вражень від поїздки! Нехай бережуть тебе святі небеса і ангели нашепчуть на вушко удачу!

Нехай біла смуга на твоєму шляху буде чіткою і рівною, а зустрічний транспорт не порушує безпечний рух!

Бажаю щасливої дороги, а також доброї дороги, прекрасного самопочуття, відмінного настрою, чудової погоди, веселих супутників, цікавих подій в дорозі. Нехай поїздка вдасться на славу, хай душа твоя буде абсолютно всім задоволена!

Нехай всі шляхи здадуться перед твоєю завзятістю.

Чарівної поїздки.

Виходячи з дому, не забудь обов’язково захопити із собою трішечки тепла, любові і радості. Нехай вони збережуть тебе в дорозі, допоможуть благополучно дістатися до наміченої мети і зроблять твою дорогу більш щасливою, нудним і приємною. Нехай твоє серце, завжди гріють думки про те, що тебе завжди чекають назад. Щасливої дороги!

Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде повна яскравих відкриттів і яскравих моментів! Знай, всі твої мрії обов’язково збудуться, головне — ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

Щоб у дорозі твоє серце не знало тривоги і без затримок ти опинився на потрібному порозі!

Вирушай в дорогу, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай у дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі чекають незабутні враження!

Комфортного стану душі на всьому протязі шляху.

Нехай удача їде з тобою на сусідньому сидінні, а ясне сонечко вказує шлях!

Безаварійного тобі шляху.

Щасливого шляху. Нехай кілометри долаються в супроводі з прекрасними пейзажами, улюбленими піснями, геніальними ідеями, добрими людьми. Бажаю благополуччя в дорозі і успішного прибуття в пункт призначення.

Нехай твоя дорога буде легкою, попутники приємними, а сама поїздка повністю виправданою!

Нехай удача буде вірним попутником.